Home
BAS 2
2023/2024
 

Stand BAS 2 Seizoen 2023/2024


Mannen Zaterdag - 3e klasse 2
Uitslagen
24-febNunspeet 3 - Unicum 21 - 3
24-febBAS 2 - Zeewolde 31 - 4
24-febElspeet 2 - SDV Barneveld 53 - 4
24-febSparta Nijkerk 4 - Veensche Boys 40 - 2

Stand
#TeamGWGLVP+-PM
1Unicum 21110013066130
2VVOG Harderwijk 3107032132230
3Nunspeet 3126332131260
4SDV Barneveld 5116232030320
5Sparta Nijkerk 4116051823190
6Veensche Boys 4125251725290
7SDC Putten 4105051527260
8Sparta Nijkerk 5114341532350
9Zeewolde 3123181022340
10Elspeet 212138619360
11BAS 2122010621550

Programma
2-mrt 12:15BAS 2 - Elspeet 2Competitie
2-mrt 12:30SDC Putten 4 - Sparta Nijkerk 4Competitie
2-mrt 12:30Zeewolde 3 - Unicum 2Competitie
2-mrt 13:00Veensche Boys 4 - Nunspeet 3Competitie
2-mrt 15:00Sparta Nijkerk 5 - VVOG Harderwijk 3Competitie
9-mrt 12:30Nunspeet 3 - SDC Putten 4Competitie
9-mrt 13:00Unicum 2 - Veensche Boys 4Competitie
9-mrt 14:30VVOG Harderwijk 3 - SDV Barneveld 5Competitie
9-mrt 14:30Elspeet 2 - Zeewolde 3Competitie
9-mrt 15:00Sparta Nijkerk 4 - Sparta Nijkerk 5Competitie

Bijgewerkt: 26-2-2024 10:09


Sponsor:
Knipscheer Infrastructuur
Knipscheer Infrastructuur

© Copyright 2024, BAS Voetbal. Alle rechten voorbehouden. Sybit | Software op Maat